Hakkımızda

Chef Horeca, 10 yıllık deneyimle, uzman olduğu sektörlerde, sektör dinamiklerine hakim olan yapısıyla, hedeflenen dış pazarlarda, pazar analizleri, araştırmaları ve fuar katılımları ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzman olduğumuz sektörler;

  • Otel ve restaurant ekipmanları
  • Bahçe mobilyaları
  • İç ve dış mekan restaurant ve enstitü mobilyaları
  • Endüstriyel çöp konteynırları ve taşıma ekipmanları
  • Ev tüketici ürünleri

 

İhracat yönetiminin, her sektöre hitap etmeye çalışan bir firmadan sağlanmasına kıyasla, sektöre hakim olan, sektör fuarlarının verimliliğini bilen, pazardaki boşlukları görebilen, müşteri beklentilerini anlayabilen bir danışman tarafından sağlanması, başarıya daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılacağının garantisidir. Bu bağlamda, sektörel ihracat yönetimi, ihracata yeni başlayacak ve ihracatının geliştirilmesini isteyen firmalar için, pazara cepleri dolu çıkmak anlamına gelir.

İhracat yönetim firması olarak; hedefimiz birlikte çalıştığımız firmaların, pazar verilerinin doğru analiz edilmesiyle, doğru strateji kurgulayarak, dış pazarda etkin bir oyuncu olmalarını sağlamaktır. Sloganımız ‘yenilik ve değişime açık ol!’ olup, bu motto, yolculuğumuz sırasında bize rehberlik edecektir.